fbpx

www.vartininkams.lt

Oficialus RG prekinio ženklo atstovas Baltijos šalyse.

Oficialiai atstovaujame RG vartininko produkcijos prekinį ženklą nuo 2014 metų. Per 5 metų darbo laiką įgijome nuolatinių klientų kurie nuolatos naudoja mūsų produkciją. Džiaugiamės, kad RG tampa vis populiaresnis ne tik Baltijos šalyse, bet ir visame pasaulyje.

Kodėl rinktis RG? Mes galime pasiūlyti vartininko pirštinių arba vartininko aprangos už visiems prieinamą kainą išlaikant aukščiausią įmanomą kokybę rinkoje.

Nežinai kurios prekės reikia? Mielai konsultuojame visais klausimais susijusiais su mūsų produkcija, padedame išsirinkti geriausią variantą.

Siuntimas. Siunčiame per paštomatus, Lietuvos paštą. Esant galimybei susitinkame su klientu. Nerandi pristatymo būdo iš išvardintų? Susisiek su mumis, garantuoju, rasime visiems tinkamą variantą.

Pristatymas

Pristatome siuntas per Lietuvos paštą arba lp express paštomatus. Prekę išsiunčiame per 24 val. po apmokėjimo. Dėl kitų pristatymo būdų kreipkitės asmeniškai.

Turite klausimų?

Mielai padėsime juos atsakyti. Prašau kreipkitės nurodytu el. paštu, telefonu numeriu, arba į mūsų facebook puslapį.

neturint prekės sandėlyje

Apie 80% produkcijos turime vietoje ir išsiunčiame per 24 val. po apmokėjimo. Prekės neturint sandėlyje, reiktu laukti 1-2 savaitės kol prekę atvyks į Lietuva. Tokiu atveju kiekvieną klientą informuosime.

Nepatiko prekė arba netiko dydis?

Nepatiko prekė arba netiko dydis? Ne bėda. Prekę pakeisime arba grąžinsime pinigus.

(prekė turi būti nepanaudota)

PREKIŲ PRISTATYMO/GRĄŽINIMO SĄLYGOS

 
 •  

 •  

 •  

 •  

 •  PREKIŲ PRISTATYMO SĄLYGOS
  Apmokėjus užsakymą darbo dieną iki 12 val, prekės pristatomos per 1-2 darbo dienas. Apmokėjus užsakymą ne darbo ar švenčių dienomis prekės pristatomos per 2-3 darbo dienas.
  Pardavėjas pasilieka teisę keisti transportavimo įkainius atsižvelgiant į užsakymo sumą, prekės matmenis, pristatymo vietą.
  Jei praėjus 5 dienoms po apmokėjimo negavote užsakytų prekių susisiekite su mumis elektroniniu paštu: info@vartininkams.lt arba telefonu 8-600 35285

  Norime atkreipti Jūsų dėmesį, kad pasitaiko atvejų, kai patvirtinus užsakymą ir gavus apmokėjimą paaiškėja, kad reikiamos išsiųsti prekės nebėra, nes kelių dienų eigoje ji buvo parduota realiose parduotuvėse ir baigėsi atsargos, nesvarbu, kad mūsų svetainėje vis dar rodomas šios prekės likutis. Tokiu atveju Jūsų užsakymo įvykdymas gali užtrukti keletą dienų ar net kelias savaites, jei pasirinksite laukti, kol bus papildytos atsargos arba suderinsime prekių keitimą į kitas tokios pačios vertės prekes, arba grąžinsime Jums pinigus.

   PREKĖS GRĄŽINIMO SĄLYGOS
  Parduotų prekių trūkumai šalinami, nekokybiškos prekės keičiamos, grąžinamos vadovaujantis ūkio ministro 2001m. birželio 29 d. įsakymu Nr. 217 “Dėl Daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklių patvirtinimo” patvirtintomis Daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklėmis.

  Pirkėjas turi teisę grąžinti prekes pranešdamas apie tai Pardavėjui raštu (elektroniniu paštu, nurodant pageidaujamą grąžinti prekę ir jos užsakymo numerį) ne vėliau kaip per 7 (septynias) darbo dienas nuo prekės pristatymo dienos.
  Būtina nurodyti šiuos duomenis: kliento vardas/pavardė, užsakymo numeris, iš kurio ketinama grąžinti prekę, nurodomos konkrečios grąžinamos prekės, įvardijamos grąžinimo priežastys.
  Tai yra būtina sąlyga pinigų grąžinimui už grąžinamas prekes. Transportavimo išlaidas grąžinant ar keičiant į kitą prekę apmoka klientas.
  Grąžinus prekę, pinigai grąžinami 14 darbo dienų laikotarpyje nuo grąžintų prekių priėmimo dienos. Pinigai už grąžintas prekes visais atvejais pervedami tik į mokėtojo, prekių grąžinimo formoje nurodytą banko sąskaitą. Siuntimo išlaidos nėra grąžinamos.